03-613-8002 / 052-343-8206
הירקון 38 בני ברק ליד קניון איילון

פטריית חימום HSS-A ‏אביגיל

736 פטריית חימום HSS-A ‏אביגיל
650.00 to 650.00 from 8 sellers Sellers:
פטריית חימום HSS-A ‏אביגיל - by , Jan 01, 1970
1/ 5stars
פטריית חימום HSS-A ‏אביגיל | מחירים הכי זולים במדינה מחיר סיטונאי לכולם כנסו לראות הכי זול במדינה רק 650₪ בלבד כנסו לראות עכשיו את כל הפטריות חימום
יכולה לעבוד עם בלון גז פנימי
או עם חיבור לבלון גז חיצוני.
רדיוס חימום: עד 5 מטר.

הספק חימום: 17000-44000 BTU.
צריכת גז: 450-870 גר' לשעה.
גובה הפטרייה: 2.24 מ'.
משקל הפטרייה: 17.5 ק"ג.
מתאימה לגינות, פרגולות ואולמות.

כמות:
₪650.00
הוספה לסל הקניות
זמן אספקה: 3 ימי עסקים
אחריות: 12 חודשים
מחיר משלוח: 50
יבואן ונותן האחריות: עידן וי אי פי בע״מ
נכנס ברכב פרטי

פטריות חימום לחתונה
אירוע החתונה הוא אירוע חשוב מאין כמוהו. מרבית האנשים מתחתנים פעם אחת בחיים ורוצים לוודא שהכול דופק כמו שצריך בכל הקשור לארגון האירוע ותפעולו השוטף.
אחד הדברים החשובים שיש לדאוג להם הוא שביעות רצונם של האורחים. אלה צריכים להרגיש בנוח ובנעימות לא רק במציאת המקום שלהם מול הארוחות או עם המוסיקה שמפעיל התקליטן שלכם אלא גם עם מזג האוויר.
פטריות חימום למכירה ,פטריות חימום על גז למכירהפטריות חימום למכירה ,פטריות חימום על גז למכירה ,פטריות חימום למכירה בזול ,פטריות חימום למכירה מחיר
כיצד נגרום לאנשים בחתונה להרגיש יותר בנוח?
אף אחד לא אוהב שקר לו בצורה בלתי נסבלת עד כדי כך שלא בא לו להיות במקום. בעוד גברים מסוימים ילבשו קצר גם בערב ונשים מסוימות יסתפקו בעליונית דקיקה שלא בטוח תספק להן את מנת החום שהם צריכים – הם כולם יחפשו את פטריות החימום לשבת לצדן כדי להתחמם מעט. גם אם מדובר באולם סגור וממזוג ובוודאי אם מדובר בגן אירועים או שטח חיצוני החשוף למזג האוויר הקריר של שעות הערב – פטריות חימום לחתונה הן MUST.

כמה פטריות חימום צריך לחתונה?
זה תלוי כמובן בכמות האורחים שלכם ובשטח המקום שבו הולך להתקיים האירוע. אתם לא צריכים פטריית חימום בכל 5 מטרים (למרות שזהו רדיוס החימום הממוצע שלהן) אלא רק לארגן מקום מסוים שבו יהיו כמה פטריות חימום ומקומות ישיבה שאנשים יוכלו להתחמם מעט לזמן מסוים ולחזור לרחבת הריקודים. לרוב 2-4 פטריות חימום יספיקו, אולם זה תלוי כפי שאמרנו גם בכמות האורחים וגם בגודל המקום.

חוות דעת על המוצר
הוספת חוות דעת