03-613-8002 / 052-343-8206
הירקון 38 בני ברק ליד קניון איילון

השכרת גדר זמנית

5 (3) חוות דעת
מפרט טכני של גדרות זמניות

גובה : 2 מטר
רוחב : 3 מטר
מגיע עם רגליי תמיכה
המחיר כולל חובקים

המחיר הינו למטר
₪46.80
כמות:
תאריך השכרה:
שימו לב! במידה ויום החזרת המוצרים הוא ביום ראשון לא תחוייבו על יום שבת
נכנס ברכב פרטי

לקוחות יקרים אצלנו ניתן למצוא השכרת מחסומים לאירועים במחירים סיטונאים גם ליחידים השכרת גדרות זמניות לעבודות בניה ועוד כמו כן הנחות נוספות ללקוחים כמויות גדולות

שימו לב המחירים אנים כוללים הובלה ופיזור | מחיר הובלה ופיזור משתנה בהתאם למקום וכמות מחסומים להשכרה .

גדר זמנית להשכרה- השכרת גדר זמנית
להשכיר גדר זמנית ואיכותית לכל צורך ומטרה!

כאשר מפיקים אירוע פרטי או כללי, המיועד לציבור הרחב. יש לדאוג לתיחום המקום באופן מושלם. בגלל שמדובר באירועים גדולים אשר מכילים קהל רב, לא פעם תיחום המקום והקהל היא פעולה לא פשוטה, אשר לא יודעים כיצד לבצע אותה באופן האידיאלי והבטיחותי ביותר.


השכרת גדר זמנית , גדר זמנית להשכרה , השכרת גדרות זמניות , גדרות זמניות להשכרה , השכרת מחסומים , מחסומים להשכרה , גדר זמנית , השכרת גדר זמנית מחיר , השכרת מחסומים בזול

השכרת גדר זמנית היא ללא ספק האופציה הטובה ביותר לכל אירוע גדול הדורש תיחום. לא משנה אם אתה זקוק לתיחום גדול או תיחום קטן לאירוע, גדר זמנית להשכרה תהווה עבורך את הפתרון הראוי ביותר, במחיר המשתלם ביותר. כך שתוכל לדעת שאתה מעניק לאירוע את הפרטיות המקסימאלית ככל שניתן באירוע גדול, את הביטחון המרבי ואת הגדרת שטח האירוע למשתתפי האירוע כולו.

מהי גדר זמנית להשכרה?
גדר זמנית להשכרה היא מעין מחסומים העשויים מחומרים שונים, דמוי גדר. גדרות להשכרה הם בדרך כלל הפתרון האולטימטיבי לאתרי בנייה אשר מעוניינים לשמר אותם מכל פולש זר וכן למסיבות או לאירועים פרטיים אשר מעוניינים לתחם את הקהל שבהם ואת שטחם באופן הרמטי ומושלם. כאשר מדובר באירוע פרטי, כל שעליכם לעשות בכדי לתחם את האירוע ולשמור על גבולות ברורים זה בסך הכל לערוך אותו במקום פרטי, אך כאשר מדובר באירוע גדול שמתקיים בסביבה החיצונית, הדאגה לתיחומו היא חשובה והכרחית ולא פעם, היא גם נדרשת בכדי הכוחות הביטחון יוכלו להעניק להתקהלות זאת אישור ביטחוני.


השכרת גדר זמנית , גדר זמנית להשכרה , השכרת גדרות זמניות , גדרות זמניות להשכרה , השכרת מחסומים , מחסומים להשכרה , גדר זמנית , השכרת גדר זמנית מחיר , השכרת מחסומים בזול

לכן, גדר זמנית להשכרה היא ללא ספק הדבר הטוב ביותר עבור מפיקי אירועים פרטיים או העומדים בראש אתר בנייה כלשהו, לצורך שימור המקום, תיחומו ההרמטי, הגדרת גבולות ברורים ועוד.
גדר זמנית היא לא גדר קבועה, היא עשויה מברזל או אלומיניום והיא ניתנת לנשיאה נוחה וקלה. כך שבסיום השימוש בה ניתן לאסוף את כל חלקיה ולהשיבם חזרה לחברה המשכירה אותם באופן שלם כדי הצורך.
בניגוד לגדר רגילה שהיא גדר קבועה וסטטית, גדר זמנית היא דינאמית והיא מיועדת בעיקר לטווחי זמן קצרים של אירועים ולא לצורך תיחום קבע כלשהו של כל מקום באשר הוא. אם הגעתם למסקנה המתבקשת שהבחירה בהשכרת גדר זמנית לאירוע שלכם היא הדבר המשתלם והנכון ביותר לעשות, הגיע הזמן לבחור את החברה האידיאלית לבחור ממנה את הגדרות הזמניות לצורך השכרה.

עידן וי אי פי בעמ - הטובים ביותר עבור השכרת ציוד לאירועים
אצל עידן וי אי פי בעמ תוכלו למצוא את כל סוגי האביזרים והציוד עבור אירועים שונים במחירים האטרקטיביים והמשתלמים ביותר. אצלנו תוכלו למצוא גדר זמנית להשכרה בכמות הרלוונטית לכם, באיכות הרלוונטית לכם ולטווח הזמן הרלוונטי לכם. אנו נשמח לעמוד לצדכם ולספק לכם את שירותינו האדיבים בתחום השכרת גדר זמנית. אצלנו תוכלו למצוא את הגדר הזמנית היעילה והאיכותית ביותר, עבור כל צורך או מטרה. אין ספק שכולם יודעים שציוד עבור אירועים כדאי מאוד להשכיר רק אצל עידן וי אי פי בעמ. אצלנו תוכלו למצוא את כל מה שתצטרכו עבור האירוע שלכם. השכרת גדר זמנית פעמים רבות מהווה ציוד הכרחי ומהותי באירוע. אנו מבינים זאת ולכן מציעים עבורכם גדר זמנית שתעמוד לרשותכם לטווח הזמן הנדרש לכם. תוכלו לבחור אצלנו גדר זמנית מאלומיניום או ברזל וכן תוכלו לבחור גדר זמנית בגדלים שונים.

אז למה להתלבט? עידן וי אי פי בעמ מציעים לפניכם את המיטב בתחום השכרת ציוד עבור כל סוגי האירועים. אצלנו תוכלו למצוא את הציוד האיכותי, היעיל והפרטי ביותר לכל צורך או מטרה. גם בתחום גדר זמנית עבור אירועים שונים אנו לעולם לא מאכזבים ונשמח להציע בכל עת שיש בה צורך, גדר זמנית להשכרה לכל אירוע.

 

חוות דעת על המוצר
יצחק שדה - שירותי בנייה
קונה מאומת
5 11/05/2015
השכרנו לחצי שנה לטובת מחסה לבניין שלנו היינו מאוד מרוצים מהשירות והאיכות של הגדרות
דהן גבי
קונה מאומת
5 13/07/2015
השכרתי את המחסומים לאתר בנייה ששיפצתי והחלו גנבות בחצר חיפשתי פתרון ומצתי את המחסומים האלו בהכי זול שחיפשתי פתרון מעולה והגדרות מצוינות
אביתר האודי
קונה מאומת
5 30/12/2015
גדרות טובים מאוד לשים באתר בניה חזקות ועמידות שווה ומומלץ
הוספת חוות דעת