03-613-8002 / 052-343-8206
הירקון 38 בני ברק ליד קניון איילון

השכרת ערכת פוקר

4.6666666666667 (3) חוות דעת
ערכת כוללת גטונים
קלפים
שולחן עד 8 שחקנים
₪100.00
כמות:
תאריך השכרה:
שימו לב! במידה ויום החזרת המוצרים הוא ביום ראשון לא תחוייבו על יום שבת
נכנס ברכב פרטי

השכרת ערכת פוקר מקצועית !ערכת פוקר מקצועית להשכרה
לקוחות יקרים אצלנו תוכלו לבצע השכרת פוקר לאירועים מסיבות או סתם מפגשים עם חברים.

אצלנו רק ב 99 שח בלבד במקום 300 שחהשכרת ערכת פוקר , ערכת פוקר להשכרה , ערכת פוקר מקצועית , ערכת פוקר מקצועית להשכרההשכרת ערכת פוקר , ערכת פוקר להשכרה , ערכת פוקר מקצועית , ערכת פוקר מקצועית להשכרההשכרת ערכת פוקר , ערכת פוקר להשכרה , ערכת פוקר מקצועית , ערכת פוקר מקצועית להשכרההשכרת ערכת פוקר , ערכת פוקר להשכרה , ערכת פוקר מקצועית , ערכת פוקר מקצועית להשכרה
אצלנו ניתן להשכיר ערכות פוקר מקצועיות מאוד ובנוסף הכנו לכם גם הסבר וחוקים של איך משחקים פוקר לאילו שלא מכירים ומבינים את החוקים
קודם כל קצת רקע על משחק פוקר בכלל משחק הפוקר הומצא במזרח ארה"ב במאה ה-19 והפך לאחד מהמשחקים היותר פופולרים בעולם כולו בלאס ווגס אפילו קיימות תחרויות ואליפיו של שחקני ערכת פוקר להשכרה שונים כשמשחקים פוקר צריכם גם מזל וגם שכל מכיוון שאנחנו לא יודעים איזה קלפים נקבל במשחק חזקים או חלשים אבל אנחנו יכולים לנסות להבין את דרך הפעולות של שחקנינו על פי התנהגותם וכו... בהמשך נפרט יותר על השכרת ערכת פוקר .

משחק פוקר להשכרה חוקי המשחק !
אז אם אתם אכן קוראים את המאמר הזה אתם בוודאי שואלים את עצמכם ורוצים לדעת איך משחקים פוקר ובטח לאחר מכן תירצו גם לבצע השכרת ערכת פוקר או ערכת פוקר להשכרה ! סתם זה לא חובה המאמר הזה מגיע לעזור לכלל הגולשים גם לאיו שאינם מעוניינים השכרת ערכת פוקר מקצועית !

לחצו על הסירטון לצפייה בשולחן פוקר כבד מאוד עם שחקני פוקר מקצועיים

Texas hold'em א " במהלך המשחק פוקר השחקנים מקבלים 2 קלפים ומיד לאחר מכן כל שחקן מניח הימור רשון במרכז השולחן לאחר מכן הדילר חושף 3 קלפים נוספים במרכז השולחן פוקר להשכרה ואז ישנו סיבוב הימורים נוסף שבו מחליט כל שחקן אם הוא ממשיך בסבב ומשווה את סכום ההימור או מחליט לפרוש מן המשחק ולמעשה להפסיד בסיבוב הספציפי של ערכת פוקר להשכרה . הדילר בשלב זה חושף קלף נוססף למרכז השולחן ואז שוב אנחנו יוצאים לסבב הימורים נוסף ובסיומו תהליך ההימור חוזר שוב פעם שחקן שרוצה להשוות משווה את ההימור ושחקן שרוצה לפרוש מפסיד בסיבוב . מיד לאחר חשיפת 5 קלפים בסך הכל ישנו סבב הימורים אחרון שבו כל שחק שאינו פרש חושף את הקלפים שלנו ומי שיש ל את הצירוף הכי חזק הוא המנצח .

להלן צירופי הקלפים מהחזק ביותר לחלש ביותר :


השכרת ערכת פוקר , ערכת פוקר להשכרה , ערכת פוקר מקצועית , ערכת פוקר מקצועית להשכרה

חוות דעת על המוצר
גבי
קונה מאומת
5 11/08/2014
השכרתי את הערכה הגיע בה הכל המחיר שווה
שמעון
קונה מאומת
4 11/03/2016
הילדים נהנו לשחק בזה הזמנתי להם למסיבה והיה נחמד מאוד
צוקי גליב
קונה מאומת
5 11/02/2014
נסענו מספר חברים לכינרת השכרנו את הערכת פוקר ושיחקנו ה שם על הים היה כיף שווה את המחיר
הוספת חוות דעת