03-613-8002 / 052-343-8206
כתובתנו - מוצא 1 תל אביב (בוויז לשים לא 45 תל אביב)

השכרת במה 122X200

387 במה השכרת במות , במה להשכרה
250.00 to 300.00 from 8 sellers Sellers:
במה - by , Jan 01, 1970
1/ 5stars
במה 122X200 להשכרה רק ב 250 ש"ח מחירים לכל כיס רק אצלנו בעידן וי אי פי השכרה בבודדות וגם בכמויות כנסו לראות בעצמכם את כל המחירים שלנו

השכרת במה למופעים
רוחב 122 ס"מ אורך 200 ס"מ גובה 40 ס"מ
ניתן לחבר כמה יחידות שרק רוצים
לא מגיע עם מדרגות
לא מגיע עם גדר
גובה הבמות שלנו לא דורש אישור קונסטרוקטור

כמות:
₪250.00 ₪300.00
תאריך השכרה:
שימו לב! במידה ויום החזרת המוצרים הוא ביום ראשון לא תחוייבו על יום שבת
לא נכנס לרכב פרטי מצריך הובלה

השכרת במה – במה להשכרה

השכרת במה לכל אירוע
הבמה העומדת במרכז כל אירוע היא לא סתם משטח מוגבה בלבד. למעשה מדובר במוצר אומנותי לכל דבר ועניין. הקמת הבמה דורשת תשומת לב רבה והתייחסות לאופי האירוע, כושר הנשיאה של הבמה, המידה, הגודל וכמובן גם הבטיחות.
ישנם הרבה סוגים של במות כאשר כל במה מיועדת למטרה אחרת. החכמה היא לבחור בבמה הנכונה למקום ולצורך. יש במה שמשמשת לעריכת חופה ובמה המיועדת להופעה, יש במות קונספט שהמטרה שלהן היא מיתוג ושיווק בכנסים מקצועיים או בתערוכות. בקיצור, במה זה לא סתם שם כללי. לכן, כאשר יש צורך בבמה, יש לפנות אל חברה המתמחה בתחום השכרת במה. חברה כזו המציעה במה להשכרה תדע להתאים את המוצר הנכון על פי הייעוד והמטרה.

איך נבחר במה להשכרה?
כאשר אנו פונים לחפש השכרת במה לאירוע כזה או אחר, עלינו לשים דגש על הפן הפונקציונלי. כלומר חשוב מאוד להתאים את גודל הבמה באופן כזה שהוא יהלום את המקום בו הוא מותקן. החשיבות על המראה הפרופורציונלי של המרחב הינו כמעט קריטי במקרה הזה, היות ובמה גדולה מידי תשתלט על החלל ולא יישאר מקום לכל שאר הציוד ואולי גם למקומות ישיבה. לעומת זאת, אם נבחר בבמה קטנה, עשויה הבמה הזו שלא למלא את ייעודה. היא תיבלע בחלל ולא תורגש כלל.
דבר משמעותי וחשוב נוסף זהו הבטיחות. חשוב לדעת כי על במה יש חובה לקבל אישור ממהנדס קונסטרוקציות. במה שגבוהה משישים ס"מ מחויבת במעקה בטיחות ואף חובה שהיא תכלול גרם מדרגות שיהיה אף הוא עם מעקה. אצלנו לבמות אין חובה כזאת כי אנחנו משכירים במות שגובהם לא עולה על 60 סמ ! 

מובן שגם החומרים מהם מיוצרת הבמה צריכים להיות עמידים וחזקים דיים על מנת שיוכלו לשאת את אלו שיעלו עליו. כאשר מדובר בבמה שתשמש גם כרחבת ריקודים היא תהיה זקוקה לכושר נשיאה גבוה מאוד בגלל העומס הרב שיהיה עליו.
כיום ניתן למצוא במות שהן לא רק חזקות אלא הן גם יפות. הבמה תהיה לא רק תוספת פרקטית אלא תתרום גם בפן האסתטי.
כאשר אתם באים לבחור במה להשכרה לאירוע עליכם לשים לב לכל הפרמטרים הללו כדי שהאירוע שלכם יהיה מוצלח ללא כל מפח נפש.

חוות דעת על המוצר
הוספת חוות דעת