03-613-8002 / 052-343-8206
מחסן ציוד השכרה- המכבים 118 בני ברק (ליד קניון איילון) מחסן ציוד מכירה - מוצא 1 תל אביב

השכרת אוהל 3X3

חוות דעת 4.5 (4 אוהל PVC 3X3 מחוזק SUPER PREMIUM)
52 אוהל PVC 3X3 מחוזק SUPER PREMIUM
899.00 to 1123.75 from 8 sellers Sellers:
אוהל PVC 3X3 מחוזק SUPER PREMIUM - by , Jan 01, 1970
4.5/ 4.5stars
השכרת אוהל 3X3 מטר רק 899 ש''ח בלבד מחירים סיטונאים ניתן גם להשכיר לבד ללא תוספת של הובלה והרכבה כנסו מיד לראות כי אוהלים במחירים כאלה אין בשום מקום אחר

1. אוהל חזק ועמיד 2. יריעות צד + גג מחומר PVC ( שמשונית ) חזקות 3. חסין גשם מים ורוח 4. חסין קרני שמש UV ( המסרטנות ) 5. גודל 9 מ"ר 6. עד כ- 15 אנשים

כמות:
₪899.00 ₪1,123.75
תאריך השכרה:
שימו לב! במידה ויום החזרת המוצרים הוא ביום ראשון לא תחוייבו על יום שבת
נכנס ברכב פרטי

 

השכרת אוהל 3X3

 

הפקת אירועים דורשת מאיתנו ארגון של לוגיסטיקה מסוגים שונים, כאשר החשובה בהן היא מיקום האירוע. בבחירת מיקום האירוע יש לנו מספר אפשרויות – ניתן לקיים את האירוע באולם, בגן אירועים, במסעדה ואפילו בחצר הפרטית בבית שלנו. למעשה, האפשרות האחרונה הופכת לנפוצה יותר ויותר בקרב בתים צמודי קרקע עם חצר. עבור אירועים המתקיימים בחצר מומלץ מאוד לעשות השכרת אוהל 3X3 מטר או גדלים אחרים. מדוע הכשרת אוהל לאירועים מומלצת, ומה חשוב לדעת?

 

 

מדוע השכרת אוהל לאירועים היא אלטרנטיבה מצוינת?

 
 

 

 •  

  מחיר  : מחיר השכרת אוהל משתנה לפי סוג האוהל, גודלו והחברה ממנה אנחנו מזמינים אבל כך או כך המחיר זול לאין שיעור מאשר להזמין אולם או גן אירועים. את הכסף שאנחנו חוסכים אנחנו יכולים להשקיע בדברים אחרים באירוע – אוכל, מוזיקה, צילום ועוד.
   

 • שילוב בין האוויר הפתוח להגנה ממזג האוויר  : ישיבה באוהל אינה בדיוק ישיבה במתחם סגור, ולמעשה אנחנו נהנים מהיתרונות של האוויר הפתוח אך יותר קל לדאוג להגנה מפני מזג אוויר חם או קר מדי באמצעות הקירוי של האוהל ואמצעי מיזוג שונים.
   

 • קרבה לבית:   השכרת אוהל לאירוע מאפשר לנו לערוך את האירוע ממש ליד הבית שלנו ולכך יש יתרונות לוגיסטיים וכמובן אווירה ביתית ואינטימית.
   

 • השכרה ליום אחד או יותר: טווח הזמן בו אנחנו שוכרים את האוהל יכול להיות גמיש מאוד בהתאם לאופי האירוע. רוב הפעמים נשכיר את האוהל ליום אחד בלבד, אך לעיתים נרצה לשכור את האוהל לתקופה ארוכה יותר, למשל כאשר אנחנו יושבים שבעה.
   

 •  

  חשוב מאוד לברר על החברה שאתם חושבים לשכור ממנה את האוהל ולוודא כי מדובר בחברה אמינה המשכירה ציוד איכותי. בנוסף, מומלץ שאותה החברה תשכיר ציוד נלווה כגון שולחנות, כיסאות, אמצעי מיזוג ועוד כדי שלא תצטרכו להתנהל מול מספר חברות במקביל.
   

 • יש להתאים את גודל האוהל לגודל החצר שלכם וצורתה: למשל, עבור חצר קטנה יחסית תוכלו לבצע השכרת אוהל 3X3 מטרים שזה גודל קטן יחסית, אך יש לשים לב שבגודל כזה מספר האנשים שהאוהל מכיל נמוך יחסית.
   

 • בדקו שהכניסות לאוהל מתאימות לחצר שלכם ומאפשרות כניסה נוחה לאוהל מבחוץ. 


 

השכרת אוהלים, אוהלים להשכרה
 

  

חוות דעת על המוצר
שקד
קונה מאומת
4 01/10/2013
הייתי זקוק לאחסון ציוד בחצר למספר ימים עד שאני אעבור דירה השכרתי את אהול הזה אוהל עמיד חזק ואיכותי במחיר משתלם
אריאל
קונה מאומת
5 29/12/2012
אירחתי מספר חברים בחג התקשרתי להזמין אוהל שיהיה ניתן לשבת בתוכו הקימו לי אותו במהירות אוהל חדש ונעים לשבת בתוכו ולארח
ברי
קונה מאומת
5 13/01/2013
ירדו גשמים בחוץ והזמנתי הרבה אנשים אלי לחג הזמנתי אוהל מהאתר הזה כי המחיר היה הנמוך שמצאתי הקימו לי אותו בזריזות ומקצועיות האוהל היה עמיד בגשם וכולם נכנסו באוהל הוא היה רחב גדול
עידו
קונה מאומת
4 26/01/2013
הכי זול שמצאתי הגיעו בזריזות והקימו במקצועיות ממליץ
הוספת חוות דעת