03-613-8002 / 052-343-8206
הירקון 38 בני ברק ליד קניון איילון

מחצלת להשכרה

חוות דעת 4.75 (4 מחצלת 3X3)
79 מחצלת 3X3
28.00 to 35.00 from 8 sellers Sellers:
מחצלת 3X3 - by , May 26, 3647
4.75/ 4.75stars
רק אצלנו השכרת מחצלות ב 28 ₪ בלבד כולל מע"מ מחצלות גדולות מתאימות לכול אירוע או הפעלה כנסו עכשיו מלאי מוגבל ! השכרת מחצלות במחירי סיטונאות
גודל המחצלת 3X3
כמות:
₪28.00 ₪35.00
תאריך השכרה:
שימו לב! במידה ויום החזרת המוצרים הוא ביום ראשון לא תחוייבו על יום שבת
נכנס ברכב פרטי

השכרת מחצלות / מחצלות להשכרה

אוליי יעניין אותכם גם השכרת פופים לחץ כאן לצפייה או השכרת פוטונים לחוץ כאן לצפייה

או השכרת פינות ישיבה לחץ כאן ותוכלו למצוא את כלל פינות ישיבה לאירוע 
רק אצלנו - השכרת מחצלות איכותיות לכל מטרה!
הרבה מאד אנשים מחפשים דרכים שבהם יוכלו לגוון את האירועים שאותם הם עורכים. לעיתים כבר נמאס לנו לחגוג שוב ושוב באותם אירועים סטנדרטיים, ומתחשק לנו ליהנות ממשהו מיוחד. השכרת מחצלות לאירועים יכולה ליצור את הגיוון הזה, כאשר האירוע (לרוב אירועים חברתיים, ולרוב לצעירים) נערך כולו על גבי מחצלות ולא על גבי מקומות ישיבה רגילים. אנו מציעים לכם מחצלות להשכרה באיכות גבוהה, לכל מטרה, להנאה מושלמת.

מחצלות להשכרה
השכרת מחצלות
מאפשרת לכם יצירה של מקום ישיבה נוח ומעניין במיוחד, כאשר אין צורך בהשכרה נוספת של כסאות וכדומה, מכיוון שהאירוע כולו נערך על גבי המחצלות. מחצלות להשכרה מתאימות בעיקר לילדים, לנוער ולצעירים, אשר מסוגלים לשבת על המחצלות בנוחות, וגם ליהנות מן הגימיק ומן האווירה החברתית הייחודית הנוצרת כאשר יושבים על מחצלות ושטיחים. ישנם יתרונות רבים מאד בעיניין השכרת מחצלות - מלבד האווירה המקורית שהן מעניקות, המחצלות קלות מאד לניקוי. מחצלות בנויות מחומרים כמו קש וכדומה, ואינן סופגות נוזלים כלל. על מנת לנקות אותן, ניתן פשוט לנער מהן את הפירורים, ובמקרה הצורך לשטוף אותן קלות. השכרת מחצלות מאפשרת לכם, לכן, ליהנות מאירוע פרקטי, שקל לנקות לאחר מעשה ונעים ליהנות ממנו בשעת מעשה.

השירותים שלנו
חברתנו מציעה לכם השכרה של מוצרים לאירועים מכל הסוגים, ובכלל זה כמובן גם השכרת מחצלות לכל מטרה. אנו מחזיקים במספר רב במיוחד של מחצלות, בכל הצבעים, על מנת שתוכלו ליצור מראה ייחודי למקום שבו אתם עורכים את האירוע שלכם, ובמבחר גדלים, אשר מתאימים לכל מספר של משתתפים באירוע. תוכלו לשכור מעט מחצלות גדולות או כמות גדולה יותר של מחצלות קטנות, וליצור מקומות ישיבה נוחים ומהנים, ובעיקר מקוריים, לאירוע הייחודי שלכם. אנו מביאים את המחצלות עד אליכם, ומאפשרים לכם לעיתים השכרת מחצלות גם בהתראות קצרות במיוחד, כדי שתוכלו תמיד ליהנות מאירוע מושלם.

מחפשים מחצלות להשכרה? אצלנו תמצאו מגוון רחב של מחצלות בכל הגדלים והצבעים. פנו אלינו כבר עכשיו ותיהנו מן המגוון ומן השירות האיכותי שלנו!

חוות דעת על המוצר
גידי
קונה מאומת
4 23/12/2012
מחצלת גדולה ואיכותית
תומר מסר
קונה מאומת
5 23/11/2013
לקחתי כמות והייתי מאוד מרוצה
ברעם
קונה מאומת
5 10/11/2017
מחצלת איכותית ויפה
עמי
קונה מאומת
5 10/11/2017
מחצלת גדולה אתם ממש זולים והמוצרים נפלאים
הוספת חוות דעת